Rūpes par patērētājiem

Ar ko sākt? Kopš 1958. gada mēs galvenokārt gādājam par to, lai kaķu vēderi nerūktu aiz izsalkuma. Tas ir ievērojams laika sprīdis, un esam daudz prātojuši par to, kā Whiskas® maltītes padarīt vēl gardākas, tajā pašā laikā neupurējot lieliskās sastāvā iekļautās uzturvielas.

Izvēloties mūsu izstrādājumus, varat būt droši, ka jūsu ūsainais draugs vienmēr saņems pašu labāko. Lai radītu izstrādājumus, kas palīdz nepārtraukti pilnveidot kaķu uzturu un kopšanu, mēs sadarbojamies ar WALTHAM® Mājdzīvnieku uztura centru. Mūsu barības ražošanas speciālisti velta daudz laika jaunu, garšīgu recepšu izstrādāšanai un esošo recepšu pilnveidošanai, lai radītu, kaķuprāt, ārkārtīgi gardas maltītes. Mūsu maltītes satur vērtīgas dabiskās uzturvielas, un uzturvērtības ziņā tās vienmēr ir pilnvērtīgas un sabalansētas, tādējādi palīdzot mājdzīvniekiem visā pasaulē nodzīvot veselīgāku un laimīgāku mūžu.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mums vai WALTHAM® Mājdzīvnieku uztura centru, droši sazinieties ar mums.

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni Waltham.com

Mīlestība pret kaķiem ir pamatā visam, ko darām, un ikvienam mūsu darbiniekam ļoti rūp dzīvnieki.

Uzņēmuma „Whiskas” klientu apkalpošanas komanda sniegs atbildes uz visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par mūsu izstrādājumiem, tostarp informāciju par uzturvērtību, barošanas norādījumus, kā arī padomus kaķa kopšanā.

Lai sazinātos ar kādu no mūsu darbiniekiem, aizpildiet mūsu tīmekļa veidlapu tiešsaistē vai zvaniet pa tālruņa numuru 80002005 no pirmdienas līdz piektdienai (izņemot valsts brīvdienas) laikā no plkst. 9.00 līdz 17.00.