PAR ZĪMOLU
WHISKAS®

Zīmols WHISKAS® ražo kaķu barību kopš 1958. gada, un uzkrātā pieredze mums noder it visā, ko darām. Mūsu mērķis nav tikai gardu produktu izstrāde, — mēs vēlamies palīdzēt visiem kaķiem nodzīvot veselīgu un laimīgu mūžu.

Zīmols WHISKAS® ir paredzēts kaķim visā viņa mūža garumā. Jūsu kaķis aug kopā ar mums, jo mēs nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā uzlabot kaķu uzturu un kopšanu.

Mēs kā WHISKAS® izgatavotāji zinām un saprotam, cik ļoti cilvēki mīl savus kaķus. Mēs izjūtam tieši to pašu. Mēs mīlam kaķu neatkarīgo dabu, taču saprotam, ka viņiem ir nepieciešama mīlestība un kopšana. Uzskatām, ka labākais veids, kā palīdzēt kaķu īpašniekiem nodrošināt saviem kaķiem šādu kopšanu, ir gūstot izpratni par kaķa dabiskajiem instinktiem. Šos dabiskos instinktus iespējams novērot kaķu dažkārt neizprotamajā un intriģējošajā uzvedībā. Pētot kaķu uzvedību, esam ieguvuši labāku izpratni par mūsu ūsainajiem draugiem, tāpēc varam palīdzēt kaķu saimniekiem nodrošināt saviem mīluļiem vislabāko kopšanu.

WHISKAS® izgatavotāji lepojas ar izstrādātajiem produktiem, jo tie kaķu īpašniekiem sniedz pārliecību, ka viņi saviem kaķiem nodrošina veselīgu un garšīgu uzturu. Lai radītu izstrādājumus, kas palīdz nepārtraukti pilnveidot kaķu uzturu un kopšanu, mēs sadarbojamies ar WALTHAM® Mājdzīvnieku uztura centru. Mūsu maltītes satur vērtīgas dabiskās uzturvielas, kas kaķim ir instinktīvi nepieciešamas. Uzturvērtības ziņā tās vienmēr ir pilnvērtīgas un sabalansētas, tādējādi palīdzot kaķiem visā pasaulē nodzīvot veselīgāku un laimīgāku mūžu.