Creamy Creations  Mērcē

Whiskas Tasty Mix 1+ Creamy Creations Mērcē 4x85g

Atbalsta veselīgu vitalitāti

Laipni lūgti mūsu garšīgo recepšu pasaulē ar kārdinošu sastāvdaļu maisījumu, kas katrā ēdienreizē iepriecinās jūsu kaķa maņas nekaitējot uzturam, jo 100% nodrošinās jūsu kaķa ikdienas vajadzības. Maltītes vēl nekad nav bijušas tik sātīgas un tik perfektas. Kaķi to izmēģināja un apstiprināja!

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES (%):

Kopproteīns: 7,0
Koptauki: 5,2
Neorganiskās vielas: 1,6
Kopšķiedras: 0,25
Mitrums: 83,5
Kalcijs: 0,30
Fosfors: 0,22

SASTĀVS

ar vistu un dārzeņiem. gaļa un gaļas pārstrādes produkti (34%, tostarp 4% vistas katrā gabaliņā*), eļļas un tauki, dārzeņu pārstrādes produkti, dārzeņi (tostarp kaltētu zirņu un burkānu maisījums 1%, līdzvērtīgs zirņu un burkānu maisījumam 4%), minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri, piens un piena pārstrādes produkti. *Gabaliņi parasti ir 40% no produkta. Ar jēru un tītaru. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (34%, tostarp 4% jēra gaļas un 4% tītara gaļas katrā gabaliņā*), eļļas un tauki, dārzeņu pārstrādes produkti, minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri, piens un piena pārstrādes produkti. *Gabaliņi parasti ir 40% no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: vitamīns B1: 21,0 mg, vitamīns B₂: 1,1 mg, vitamīns B₆: 3,5 mg, vitamīns D₃: 200 SV, taurīns: 750 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 1,2 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,35 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 17,5 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 3,5 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.