Chef's Choice Mērcē

Whiskas Tasty Mix 1+ Chef's Choice Mērcē, 4x85g

Atbalsta veselīgu vitalitāti

Laipni lūgti mūsu garšīgo recepšu pasaulē ar kārdinošu sastāvdaļu maisījumu, kas katrā ēdienreizē iepriecinās jūsu kaķa maņas nekaitējot uzturam, jo 100% nodrošinās jūsu kaķa ikdienas vajadzības. Maltītes vēl nekad nav bijušas tik sātīgas un tik perfektas. Kaķi to izmēģināja un apstiprināja!

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES (%):

Kopproteīni: 7,3
Koptauki: 4,2
Neorganiskās vielas: 1,6
Kopšķiedras: 0,25
Mitrums: 84,5
Kalcijs: 0,29
Fosfors: 0,18

SASTĀVS

Ar liellopu gaļu, mājputnu gaļu un dārzeņiem. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (34 %, tostarp 4 % liellopu gaļas un 4 % mājputnu gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, dārzeņi (tostarp 1 % kaltētu zirņu un burkānu maisījuma, kas atbilst 4 % zirņu un burkānu maisījuma), dārzeņu pārstrādes produkti, minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40 % no produkta. Ar lasi un burkāniem. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (32%), zivis un zivju pārstrādes produkti (tostarp 4% laša katrā gabaliņā*), graudaugi, dārzeņu pārstrādes produkti, dārzeņi (tostarp kaltēti burkāni 0,6%, kas atbilst 4% burkānu), minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40 % no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: vitamīns B1: 27,3 mg, vitamīns B₂: 1,4 mg, vitamīns B₆: 4,5 mg, vitamīns D₃: 200 IV (D₃ vitamīns nav papildināts ar zivju produktiem), taurīns: 620 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts: 1,2 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 11,2 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 2,2 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg /Aromatizētājs.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.