Lasi un Burkāniem Mērcē

Whiskas Tasty Mix 1+ Chef's Choice ar Lasi un Burkāniem Mērcē, 85g

Atbalsta veselīgu vitalitāti

Laipni lūgti mūsu garšīgo recepšu pasaulē ar kārdinošu sastāvdaļu maisījumu, kas katrā ēdienreizē iepriecinās jūsu kaķa maņas nekaitējot uzturam, jo 100% nodrošinās jūsu kaķa ikdienas vajadzības. Maltītes vēl nekad nav bijušas tik sātīgas un tik perfektas. Kaķi to izmēģināja un apstiprināja!

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES (%):

Kopproteīni: 7,3
Koptauki: 4,2
Neorganiskās vielas: 1,6
Kopšķiedras: 0,25
Mitrums: 84,5
Kalcijs: 0,29
Fosfors: 0,18

SASTĀVS

gaļa un gaļas pārstrādes produkti (32 %), zivis un zivju pārstrādes produkti (tostarp 4 % laša gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, dārzeņu pārstrādes produkti, dārzeņi (tostarp kaltēti burkāni 0,6 %, kas atbilst 4 % burkānu), minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40 % no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: B₁ vitamīns: 27,3 mg, B₂ vitamīns: 1,4 mg, B₆ vitamīns: 4,5 mg, taurīns:620 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 1,2 mg, jods ( bezūdens kalcija jodāts): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 11,2 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 2,2 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg / Aromatizētāji

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.