pouch 4 pack classic selection

Whiskas Junior Klasiskā Izlase, 4x85g

Veicina veselīgu augšanu
Whiskas® mēs saprotam, ka maziem kaķiem ir tādi paši dabiski instinkti kā lieliem kaķiem. Tāpēc jau vairāk kā 50 gadus mēs visu gatavojam visu no gardām, 100% kvalitatīvām sastāvdaļām, kas atbilst visām jūsu kaķēna ikdienas vajadzībām un veicina spēcīgu dabisko aizsardzību. Rūpējieties par savu kaķi ar WHISKAS® produktiem.

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES %

Kopproteīns: 7,5
Koptauki: 5,0
Neorganiskās vielas: 1,6
Kopšķiedras: 0,20
Mitrums: 84,0
Kalcijs: 0,32

SASTĀVS

Sastāvdaļas: ar liellopu gaļu. Gaļa un gaļas pārstrādes produkti (36 %, tostarp 4 % liellopu gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, dārzeņu pārstrādes produkti, eļļas un taukvielas, minerālvielas, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 43 % no produkta. Ar vistas gaļu. Gaļa un gaļas pārstrādes produkti (36 %, tostarp 4 % vistas gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, dārzeņu pārstrādes produkti, eļļas un taukvielas, minerālvielas, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 43 % no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: C vitamīns: 667 mg, D₃ vitamīns: 200 IV, E vitamīns: 138 mg, taurīns: 1100 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 1,2 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,32 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 16,1 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 3,2 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg, aromatizētāji.

 

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

kaķēniem ≤ 3 mēnešu vecumā nepieciešams 3-3½ mitrās barības maisiņi dienā, kaķēniem vecumā no 4 līdz 5 mēnešiem nepieciešams 3½ - 4 mitrās barības maisiņi dienā, kaķēniem vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem nepieciešams 4-4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 18 g WHISKAS® sausās barības.
Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Pielāgojiet barības daudzumu atbilstoši kaķēna vajadzībām. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.