Mājputnu Gaļas Izlase

Whiskas 7+ Mājputnu Gaļas Izlase 4x85g

Jūsu kaķis ir vecāks, bet dzīvīguma un enerģijas pilns. Whiskas® barība kaķiem, kas vecāki par septiņiem gadiem, ir izstrādāta, lai rūpētos par viņu dzīvībai svarīgiem orgāniem, saglabātu redzes asumu un uzturētu kažoku veselīgu un mirdzošu. Palielināts vitamīnu daudzums palīdz atbalstīt dabiskās aizsargspējas, bet taurīns – veselīgu sirdi.- Lielāks taurīna saturs labai redzei un veselīgai sirdij. - Unikāla patentēta cinka un linolēnskābes kombinācija veselīgai ādai un spalvai - Kontrolēts fosfora daudzums veselām nierēm.

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES (%):

Kopproteīns: 7,8
Koptauki: 4,0
Neorganiskās vielas: 1,6
Kopšķiedras: 0,25
Mitrums: 84,5
Kalcijs: 0,30
Fosfors: 0,22

SASTĀVS

 ar vistu. Gaļa un gaļas pārstrādes produkti (35%, tostarp 4% vistas gabaliņi*), graudaugi, minerālvielas, dārzeņu pārstrādes produkti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40% no produkta. Ar tītaru. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (35%, tostarp 4% tītara gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, minerālvielas, dārzeņu pārstrādes produkti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40% no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: vitamīns B₁: 27,3 mg, vitamīns B₂: 1,4 mg, vitamīns B₆: 4,6 mg, vitamīns C: 702 mg, vitamīns D₃: 200 IV, E vitamīns: 138 mg, taurīns: 1101 mg , varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 1,2 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,28 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 14,0 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 2,8 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg / Tehnoloģiskās piedevas: kasijas sveķi: 2148 mg / Aromatizētāji.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.