Whiskas Pouch 4-pack Poultry selection

Whiskas 1+ Mājputnu Izlase, 4x85g

100% augstas kvalitātes sastāvdaļas

Jūsu kaķis mīl dzīvi. Tāpēc Whiskas® 1+  mitrā barība maisiņā nodrošina tieši tik daudz enerģijas, cik kaķim nepieciešams, lai viņš būtu laimīgs un dzīvesprieka pilns. Whiskas® mitrās barības rūpīgi atlasītās, augstvērtīgās un sabalansētās sastāvdaļas un uzturvielas nodrošina visas jūsu 1+ gadus vecā kaķa ikdienas vajadzības!

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES %

kopproteīns: 7,8
koptauki: 4,0
neorganiskās vielas: 1,6
kopšķiedra: 0,25
mitrums: 84,5

SASTĀVS

Ar vistas gaļu. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (35%, tostarp 4% vistas gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, minerālvielas, dārzeņu pārstrādes produkti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40 % no produkta. Ar tītara gaļu. Sastāvs: gaļa un gaļas pārstrādes produkti (35%, tostarp 4% tītara gaļas katrā gabaliņā*), graudaugi, minerālvielas, dārzeņu pārstrādes produkti, dažādi cukuri. *Gabaliņi parasti ir 40 % no produkta.

Piedevas vienam kg:
barības piedevas: C vitamīns: 702 mg, D₃ vitamīns: 200 IV, taurīns: 620 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 1,2 mg, jods (bezūdens kalcija jodāts): 0,22 mg, dzelzs (dzelzs (II) sulfāta monohidrāts): 11,2 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 2,2 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 16,2 mg / Tehnoloģiskās piedevas: kasijas sveķi: 2148 mg / aromatizētāji.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.