chicken dry 800g

Whiskas Junior sausā barība ar cāļa gaļu, 800g

Mūsu gardie graudiņi ir rūpīgi gatavoti, lai sniegtu kaķēnu visas nepieciešamās barības vielas, kas nepieciešamas, augot un iepazīstot jauno pasauli! Ar pienu maigajā, garšīgajā graudiņu centrā un ar augstas kvalitātes olbaltumvielām. Ar kalciju, kas veicina veselīgu kaulu un zobu attīstību, un ar E vitamīnu un taurīnu, kas palīdz uzturēt dabisko aizsardzību. Pagatavoti no augstas kvalitātes sastāvdaļām, kas iegūtas tikai no uzticamiem piegādātājiem, katra gardā recepte nodrošina perfektu vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru, lai kaķi būtu laimīgi, veseli un uz katru maltīti dotos skriešus.

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES %

Kopproteīns: 35,7
Koptauki: 13,6
Neorganiskās vielas: 7,4
Kopšķiedra: 2,0
Kalcijs: 1,5
Fosfors: 0,96

SASTĀVS

graudaugi, gaļa un gaļas pārstrādes produkti (tostarp 4% vistas gaļas brūnajos spilventiņos*), dārzeņu pārstrādes produkti, eļļas un taukvielas, minerālvielas, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dažādi cukuri, dārzeņi (tostarp 0. 5 % kaltētu burkānu (kas atbilst 4 % svaigu burkānu) oranžajos spilventiņos un 1 % kaltētu zirņu (kas atbilst 4 % svaigu zirņu) zaļajos spilventiņos*), piens un piena pārstrādes produkti (tostarp 0,7 % vājpiena pulvera spilventiņu pildījumā, kas atbilst 4 % vājpiena*), raugs. *Sarkanie spilventiņi parasti ir 70 % no produkta, spilventiņu pildījums parasti ir 14 % no produkta, oranžie un zaļie spilventiņi parasti ir 8 % no produkta.

Piedevas vienam kg:
antioksidanti, krāsvielas; barības piedevas: A vitamīns: 5955 IV, D₃ vitamīns: 657 IV, E vitamīns: 584 mg, taurīns: 1190 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 7. 1 mg, jods (kālija jodīds): 1,8 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 8,8 mg, selēns (nātrija selenīts): 0,05 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 26,8 mg.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

Kaķēniem ≤ 3 mēnešu vecumā nepieciešams 45-55 g sausās barības dienā. Kaķēniem vecumā no 4 līdz 5 mēnešiem ir nepieciešams  65-75 g sausās barības dienā, kaķēniem vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem ir nepieciešams 70-80 g sausās barības. 15 g sausās barības var aizstāt ar 1 maisiņu ar 85 g WHISKAS® mitrās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Norādītais barības daudzums ir tikai ieteikums. Pielāgojiet barības daudzumu ņemot vērā kaķēna vecumu, svaru un aktivitātes līmeni. Sadaliet porcijās, lai barotu visu dienu. Mainot diētu, sāciet barot pamazām. Lai iegūtu vairāk informācijas, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Uzlabāt noslēgtu vēsā un sausā vietā.