sausā barība ar liellopa gaļu

Whiskas 1+ sausā barība ar liellopa gaļu, 300g

100% pilnvērtīga un sabalansēta sausā barība WHISKAS® 1+ ir pilnvērtīga un sabalansēta maltīte jūsu pieaugušajam kaķim. Tā satur pildītus graudiņus ar kraukšķīgu virskārtu un maigu, gardu vidusdaļu, kas garšo kaķiem. Rūpīgi sabalansētas, kvalitatīvas sastāvdaļas ietver cinku, kas uztur veselīgu ādu un spalvu, un A vitamīns, kas palīdz saglabāt labu redzi. Katra WHISKAS® formula nodrošina perfektu vitamīnu un minerālvielu līdzsvaru.

ANALĪTISKĀS KOMPONENTES (%):

Kopproteīns: 30,0
Koptauki: 12,0
Neorganiskās vielas: 9,0
Kopšķiedras: 2,0
Kalcijs: 1,4
Fosfors: 0,83

SASTĀVS

graudaugi, gaļa un gaļas pārstrādes produkti (ieskaitot 4% liellopu gaļas brūnajos spilventiņos*), eļļas un tauki, dārzeņu olbaltumvielu ekstrakti, dārzeņu pārstrādes produkti, minerālvielas, dārzeņi (tostarp 0,5% kaltēti burkāni (atbilst 4% svaigiem burkāniem) oranžajos spilventiņos un 1% kaltēti zirņi (atbilst 4% svaigu zirņu) zaļajos spilventiņos*), dažādi cukuri, raugs. *Brūnie spilventiņi parasti ir 70% no produkta, oranžie un zaļie spilventiņi parasti ir 8% no produkta.

Piedevas vienam kg:
antioksidanti, krāsvielas; pārtikas piedevas: A vitamīns: 4304 IV, D₃ vitamīns: 474 IV, E vitamīns: 73,9 mg, taurīns: 1140 mg, varš (vara (II) sulfāta pentahidrāts): 6,0 mg, jods (kālija jodīds): 1,5 mg, mangāns (mangāna sulfāta monohidrāts): 12,9 mg, selēns (nātrija selenīts): 0,14 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts): 36,6 mg.

BAROŠANAS INSTRUKCIJA

3 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3–3½ mitrās barības maisiņi dienā, 4 kg smagam kaķim ir nepieciešami 3½–4 mitrās barības maisiņi dienā,5 kg smagam kaķim ir nepieciešami 4–4½ mitrās barības maisiņi dienā. 1 maisiņu mitrās barības var aizstāt ar 16 g WHISKAS® sausās barības. Neaizmirstiet par kalorijām no kārumiem. Gādājiet, lai vienmēr ir pieejams svaigs ūdens. Pasniegt barību istabas temperatūrā, pārpalikumu uzglabāt vēsumā līdz 2 dienām.